Reportaż rodzinny – Dzień z życia


Dokumentalna fotografia rodzinna, to wciąż nowość na rynku fotograficznym. To prawda, sesje plenerowe i domowe są czymś pięknym. Sama z ogromnym sentymentem podchodzę do fotografii wykonanych podczas sesji zdjęciowych. Jednak wydaje mi się, że reportaż z życia rodzinnego jest czymś więcej.

 

Sesja dokumentalna charakteryzuje się przede wszystkim autentycznością. Nie ma tam miejsca na pozowanie, ustawianie i reżyserowanie rzeczywistości. Za to jest miejsce na codzienne rytuały, wspólne posiłki, zabawę, czułe gesty. Taki reportaż pozwala opowiedzieć historię o Waszym życiu, o macierzyństwie, ojcostwie, o byciu dzieckiem, o trudzie, ale też o ogromnej miłości, która łączy Was każdego dnia i nadaje kierunek Waszemu życiu.

 

 

I choć czasem tak trudno docenić tą codzienność z dziećmi, bo przecież wydaje się tak zwyczajna, to niebawem okaże się, że to był najpiękniejszy czas, który minął bezpowrotnie. I lada moment będziecie siedzieć na kanapie z albumem w ręku i wspominać, jak wyglądało Wasze życie, jak wyglądał Wasz dom, jak wyglądały Wasze spólne poranki i wieczory.

Reportaż z dnia Waszego rodzinnego życia, to bezcenna pamiątka i dla Waszych dzieci, i dla Was samych. Nie ma przecież w życiu nic cenniejszego niż relacje, które są budowana jest latami. I nie ma nic piękniejszego niż ta prawdziwa więź uwieczniona na fotografiach, które zostaną z Wami na zawsze.