Fotografia ciążowa Warszawa

NATURALNE ZDJĘCIA CIĄŻOWE PEŁNE EMOCJI I BLISKOŚCI

To, co będzie pokazane na zdjęciach, zależy zawsze w 50% od pary, która staje przed obiektywem a w 50% od fotografa. Dlatego każda sesja będzie inna. Każde zdjęcia będą pokazywać, co innego. Bo każdy człowiek jest inny. I nie jest istotą takiej sesji wykreować coś, co nie istnieje. Tworzyć sztuczny, acz piękny obraz, pokazujący pięknych ludzi w pięknej pozie. Wydaje mi się, że istotą sesji ciążowej jest wychwycenie tego, co naprawdę dzieje się między dwojgiem ludźmi. Ale nie tylko między nimi, a też między nimi a człowiekiem, na którego narodziny czekają.

ZAUFANIE DO FOTOGRAFA NA SESJI

Ale wychwycić czujnym, fotograficznym okiem da się tylko to, co naprawdę istnieje. Kluczem jest więc otwartość pary. I zaufanie, że fotograf pokaże te relacje, jak najlepiej potrafi. Bez tego zaufania ciężko o pełne bliskości ujęcia.

Chociaż z Ingą i Markiem akurat od początku wiedziałam, że będzie pięknie! Znamy się już bowiem kawałek czasu. I była to już nasza kolejna sesja. Kolejna, na której pokazali mi swoją piękną miłość. Na której nie bali się być sobą, okazywać sobie uczuć, dotykać się czule, patrzeć na siebie z miłością!

I nie ma sesji, z której nie wychodziłabym wzruszona tym, co mi dali. Bo taka miłość uskrzydla nie tylko ich, ale też tych, którzy mogą z nimi przebywać. I to jest niezwykłe!