Naturalna fotografia rodzinna – Warszawa

SESJA RODZINNA Z DZIECKIEM W DOMU

Uwielbiam takie spotkania z Wami na sesji, kiedy przychodzę do Waszego domu lub mieszkania…a Wy chwilę po zapoznaniu się ze mną, już praktycznie nie zwracacie na mnie uwagi. To są dla mnie idealne warunki do pracy. Bo kiedy czujecie się przy mnie dobrze, to zachowujecie się naturalnie. Nie boicie się wygłupiać z dzieckiem. Nie zastanawiacie się, co mogę sobie pomyśleć o Was, o Waszym domu, o Waszych zabawach… Bo wiecie, jedyne o czym myślę podczas sesji rodzinnej to to, by jak najlepiej uchwycić Wasze relacje. Ja nie przyjeżdżam oceniać, sprawdzać, komentować. Przyjeżdżam, by obserwować to, co jest między Wami i zapisywać na fotografiach najpiękniejsze rodzinne wspomnienia.

ZDJĘCIA RODZINNE PODCZAS ZABAWY NA DWORZE

Ta sesja rodzinna była nietypowa, bo była ,,podwójna”. Sesję nr 1, robiliśmy rano w warunkach domowych i wzięli w niej udział rodzice z synkiem. Sesja nr 2 odbyła się zaś przed wieczorem, wtedy do ekipy dołączyła też córeczka. To był czas na rodzinną zabawę na placu zabaw i na ognisko z pięknym widokiem na jezioro.

NAJLEPSZE MIEJSCE NA SESJĘ RODZINNĄ

Najlepsze miejsce na sesję rodzinną z dziećmi to takie, które jest ,,Wasze” lub po prostu takie, w którym Wy i dzieci będziecie czuć się dobrze i swobodnie. Najczęściej jest więc to Wasz dom. Ale często też umawiamy się po prostu w plenerze, gdzie dzieciaki mogą się wyszaleć i fajnie spędzić z Wami czas.

Ta sesja odbyła się zaś w miejscu, w które Joanna i Helder – portugalsko-polskie małżeństwo, włożyli całe swoje serce. Domki ,,Z górki na pazurki”, bo to o tym miejscu mowa, to ich wspólne dzieło. Przepiękne, dopracowane wnętrza domków a także niezwykłe widoki na Jezioro Czorsztyńskie zachwycają i pozwalają wypocząć. A my w tych cudownych okolicznościach stworzyliśmy piękną rodzinną pamiątkę!