Sesja brzuszkowa to nie tylko historia o ciąży. To przede wszystkim historia o Was. O Waszej silnej więzi, która doprowadziła Was do tego miejsca, w którym teraz jesteście. Do tego niezwykłego czasu oczekiwania na maleńkiego człowieka, które wypełnił Wasze serca ogromną miłością.


Na sesji możemy spotkać się w plenerze, w Waszym domowym zaciszu lub w wynajętym apartamencie. Wszystko zależy od Was i od tego, w jakim miejscu będziecie czuć się najlepiej. Natomiast jeśli zastanawiasz się jaki moment ciąży jest najlepszy, żeby wykonać taką sesję… to nie ma tu jednoznacznej odpowiedzi, gdyż jak sama dobrze wiesz, każda ciąża może przebiegać zupełnie inaczej. Jednakże najczęściej spotykam się z przyszłymi mamami między początkiem 7 a końcem 8 miesiąca ciąży – zazwyczaj wtedy brzuszek jest już dobrze widoczny, a przyszłe mamy czują się dość dobrze. Ale nie ma tu reguły, więc jeśli jesteś w 6 miesiącu i czujesz, że teraz jest najlepszy czas, by spotkać się i stworzyć piękną pamiątkę, to nie ma ku temu żadnych przeszkód. Najważniejszy jest Twój komfort! 🙂

Jeśli zastanawiasz się jak wygląda sesja brzuszkowa i jak się do niej przygotować, to możesz zajrzeć do wpisu na moim blogu 🙂

CENNIK SESJI CIĄŻOWEJ

PAKIET MINI

– Cena sesji 590 zł

– Czas trwania sesji: około 30- 45 min

– 10 obrobionych ujęć wysłanych w formie linku do galerii internetowej

– Cena dodatkowego ujęcia w wersji elektronicznej: 39,90 zł

– W cenę sesji wliczony dojazd na sesję na terenie Wyszkowa i okolic do 30 km. Powyżej tej odległości dojazd jest dodatkowo płatny 4,50 zł za 1 km (liczone w jedną stronę).

PAKIET STANDARD

– Cena sesji : 890 zł

– Czas trwania sesji: około 1h

– 25 obrobionych ujęć wysłanych w formie linku do galerii internetowej

– 25 odbitek w formacie 15×23 drukowanych na papierze jedwabistym

– Drewniane pudełko na odbitki

– Wysyłka wydruków do paczkomatu

– Cena dodatkowego ujęcia w wersji elektronicznej i drukowanej: 34,90 zł

– W cenę sesji wliczony dojazd na sesję na terenie Wyszkowa i okolic do 30 km. Powyżej tej odległości dojazd jest dodatkowo płatny 4,50 zł za 1 km (liczone w jedną stronę).

PAKIET PREMIUM

– Cena sesji: 1590 zł

– Czas trwania sesji: około 1,5 h

– 40 obrobionych ujęć wysłanych w formie linku do galerii internetowej

– 25 odbitek w formacie 15×23 drukowanych na papierze jedwabistym

– Płócienna teczka ze wstążką

– Piękny fotoalbum o wartości 500 zł: w formacie 25×25 z 10 grubymi, sztywnymi kartami, z materiałową okładką i grawerem

– Wysyłka wydruków do paczkomatu

– Cena dodatkowego ujęcia w wersji elektronicznej: 29,90 zł

– W cenę sesji wliczony dojazd na sesję na terenie Wyszkowa i okolic do 30 km. Powyżej tej odległości dojazd jest dodatkowo płatny 4,50 zł za 1 km (liczone w jedną stronę).

SESJA NOWORODKOWA

Czas ciąży to początek Waszej najpiękniejszej, rodzinnej historii, która jest kontynuowana, gdy Wasze dziecko pojawi się na świecie. Dlatego z przyjemnością mogę odwiedzić Was po porodzie, w Waszym domowym zaciszu i uwiecznić te wyjątkowe i ulotne pierwsze chwile z maleństwem.

Cena sesji zawiera:

– Umiejętności i doświadczenie fotografa
– Czas na obsługę klienta
– Czas pracy podczas sesji zdjęciowej oraz po sesji podczas selekcji oraz obróbki zdjęć
– Opłatę za galerię internetową, za pośrednictwem której zostaną wysłane pliki w wersji elektronicznej
– Dojazd na sesję na terenie Wyszkowa i okolic do 30 km
– Wydruk fotoproduktów, pakowanie oraz ich wysyłkę do paczkomatu
– Koszty prowadzenia firmy oraz podatek
– Możliwość skorzystania z sukienek ciążowych

Zapraszam Cię do zakładki portfolio, gdzie możesz  obejrzeć przykładowe sesje brzuszkowe.

REZERWACJA TERMINU SESJI

Rezerwacja terminu następuje po akceptacji regulaminu sesji oraz po wpłacie zadatku w kwocie 100 zł przelewem na konto. Jeśli chcesz umówić się na sesję, to napisz proszę wiadomość przez formularz kontaktowy. W wiadomości daj mi znać, skąd jesteście i jaki rodzaj sesji Was  interesuje: domowa, plenerowa, czy może w wynajętym apartamencie. Wtedy ustalimy wszystkie szczegóły.

DODATKOWE INFORMACJE

– Sesje zdjęciowe wykonuję w plenerze, w Waszych domach i mieszkaniach oraz w wynajętych apartamentach. Działam wyłącznie przy świetle naturalnym, więc sesje domowe/w apartamentach wykonuję w ciągu dnia (od około 10:00 do 14:00) – w zależności od pory roku, zaś sesje plenerowe w godzinach zachodu słońca.

– Sesje poza sezonem (od listopada do końca kwietnia) wykonuję w dni robocze oraz w soboty. Zaś w sezonie (od maja do końca września) głównie w ciągu tygodnia (we wtorki, środy oraz czwartki), sporadycznie – jeśli nie mam w weekend reportażu, to również w soboty – jednak ich ilość w sezonie jest mocno ograniczona.

– Sesje wykonuję głównie w Wyszkowie oraz w Warszawie. Dojeżdżam na sesję maksymalnie do 100 km od Wyszkowa. W cenę sesji zawarty jest dojazd do 30 km od Wyszkowa, powyżej tej odległości dojazd jest dodatkowo płatny 4,50 zł za 1 km. Opłata za wynajęcie apartamentu do sesji lub za wstęp w płatne miejsce sesji jest po Waszej stronie.

– Odbitki i fotoalbumy wysyłam do wybranego przez Was paczkomatu.

– Płatność za sesję następuje w dwóch częściach: zadatek w kwocie 100 zł płatny jest przelewem na konto, zaś pozostała część płatna jest do dnia sesji przelewem lub w dniu sesji gotówką.

– Zdjęcia po wstępnej selekcji oraz wstępnej obróbce wysyłam Wam na mejla za pośrednictwem platformy Mafelo w ciągu 20 dni od dnia sesji i jej opłacenia. Tam należy wybrać zdjęcia według ilości opłaconego pakietu. Macie 14 dni na wybór zdjęć. Gotowe zdjęcia w wersji elektronicznej wysyłam w ciągu 14 dni od momentu wyboru zdjęć, a w przypadku wyboru dodatkowych ujęć w ciągu 14 dni od zaksięgowania wpłaty na koncie.
Pakiet sesji wybieracie w momencie rezerwacji terminu. Jednakże jeśli po otrzymaniu ujęć do wyboru stwierdzicie, że chcielibyście zmienić pakiet na wyższy, to istnieje taka możliwość i możecie to zrobić przed wysłaniem mi wybranych przez Was ujęć.

– Otrzymujecie zdjęcia po obróbce. Nie oddaję surowych plików.

W ramach sesji brzuszkowej jest możliwość skorzystania z wybranych sukienek.

Jeśli  masz jakieś pytania, wątpliwości, a może  coś jest dla Ciebie niejasne… Napisz wiadomość do mnie, a ja chętnie odpowiem na Twoje pytania 🙂