Gdy na świecie pojawia się nowy człowiek, to zmienia się wszystko. Cały Wasz dom wypełnia się ogromną miłością.

I rozczulasz się, gdy patrzysz na te maleńkie stópki. Na ciałko, które mieści się w Twoich dłoniach. Na te ziewnięcia. Słodkie grymasy. I oboje macie potrzebę, by być ciągle razem. Ciągle jak najbliżej. I ten czas minie tak szybko. Nim zdążysz się obejrzeć. Twoje maleństwo już nigdy nie będzie tak maleńkie, tak bezbronne.

I za kilka lat będziesz sobie ogromnie wdzięczna, że te pierwsze chwile razem macie zapisane na zawsze na fotografiach. I że możecie do nich wracać. I przypominać sobie, jak wyglądały początki Waszej najcudowniejszej, rodzinnej relacji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wygląda sesja noworodkowa i jak się do niej przygotować, to zapraszam Cię na mojego bloga.

CENNIK SESJI NOWORODKOWEJ

PAKIET MINI

tata przytula się do nowonarodzonej córeczki

– Cena sesji 590 zł

– Czas trwania sesji: około 30- 45 min

– 10 obrobionych ujęć wysłanych w formie linku do galerii internetowej

– Cena dodatkowego ujęcia w wersji elektronicznej: 39,90 zł

– W cenę sesji wliczony dojazd na sesję na terenie Wyszkowa i okolic do 30 km. Powyżej tej odległości dojazd jest dodatkowo płatny 4,50 zł za 1 km (liczone w jedną stronę).

PAKIET STANDARD

noworodek leży na piersi mamy

– Cena sesji : 890 zł

– Czas trwania sesji: około 1h

– 25 obrobionych ujęć wysłanych w formie linku do galerii internetowej

– 25 odbitek w formacie 15×23 drukowanych na papierze jedwabistym

– Drewniane pudełko na odbitki

– Wysyłka wydruków do paczkomatu

– Cena dodatkowego ujęcia w wersji elektronicznej i drukowanej: 34,90 zł

– W cenę sesji wliczony dojazd na sesję na terenie Wyszkowa i okolic do 30 km. Powyżej tej odległości dojazd jest dodatkowo płatny 4,50 zł za 1 km (liczone w jedną stronę).

PAKIET PREMIUM

– Cena sesji: 1590 zł

– Czas trwania sesji: około 1,5 h

– 40 obrobionych ujęć wysłanych w formie linku do galerii internetowej

– 25 odbitek w formacie 15×23 drukowanych na papierze jedwabistym

– Płócienna teczka ze wstążką

– Piękny fotoalbum o wartości 500 zł, w formacie 25×25 z 10 grubymi, sztywnymi kartami, z materiałową okładką i grawerem

– Wysyłka wydruków i albumu do paczkomatu

– Cena dodatkowego ujęcia w wersji elektronicznej: 29,90 zł

– W cenę sesji wliczony dojazd na sesję na terenie Wyszkowa i okolic do 30 km. Powyżej tej odległości dojazd jest dodatkowo płatny 4,50 zł za 1 km (liczone w jedną stronę).

Cena sesji zawiera:

– Umiejętności i doświadczenie fotografa
– Czas na obsługę klienta
– Czas pracy podczas sesji zdjęciowej oraz po sesji podczas selekcji oraz obróbki zdjęć
– Opłatę za galerię internetową, za pośrednictwem której zostaną wysłane pliki w wersji elektronicznej
– Dojazd na sesję na terenie Wyszkowa i okolic do 25 km
– Wydruk fotoproduktów, pakowanie oraz ich wysyłkę do paczkomatu
– Koszty prowadzenia firmy oraz podatek

Zapraszam Cię do zakładki portfolio, gdzie możesz  obejrzeć przykładowe sesje noworodkowe.

REZERWACJA TERMINU SESJI

Rezerwacja terminu następuje po akceptacji regulaminu sesji oraz po wpłacie zadatku w kwocie 100 zł przelewem na konto. Jeśli chcesz umówić się na sesję, to napisz proszę wiadomość przez formularz kontaktowy. W wiadomości daj mi znać, skąd jesteście i jaki rodzaj sesji Was  interesuje: domowa, plenerowa, czy może w wynajętym apartamencie. Wtedy ustalimy wszystkie szczegóły.

DODATKOWE INFORMACJE

– Sesje zdjęciowe wykonuję w plenerze, w Waszych domach i mieszkaniach oraz w wynajętych apartamentach. Działam wyłącznie przy świetle naturalnym, więc sesje domowe/w apartamentach wykonuję w ciągu dnia (od około 10:00 do 14:00) – w zależności od pory roku, zaś sesje plenerowe w godzinach zachodu słońca.

– Sesje poza sezonem (od listopada do końca kwietnia) wykonuję w dni robocze oraz w soboty. Zaś w sezonie (od maja do końca września) głównie w ciągu tygodnia (we wtorki, środy oraz czwartki), sporadycznie – jeśli nie mam w weekend reportażu, to również w soboty – jednak ich ilość w sezonie jest mocno ograniczona.

– Sesje wykonuję głównie w Wyszkowie oraz w Warszawie. Dojeżdżam na sesję maksymalnie do 100 km od Wyszkowa. W cenę sesji zawarty jest dojazd do 30 km od Wyszkowa, powyżej tej odległości dojazd jest dodatkowo płatny 4,50 zł za 1 km. Opłata za wynajęcie apartamentu do sesji lub za wstęp w płatne miejsce sesji jest po Waszej stronie.

– Odbitki i fotoalbumy wysyłam do wybranego przez Was paczkomatu.

– Płatność za sesję następuje w dwóch częściach: zadatek w kwocie 100 zł płatny jest przelewem na konto, zaś pozostała część płatna jest do dnia sesji przelewem lub w dniu sesji gotówką.

– Zdjęcia po wstępnej selekcji oraz wstępnej obróbce wysyłam Wam na mejla za pośrednictwem platformy Mafelo w ciągu 20 dni od dnia sesji i jej opłacenia. Tam należy wybrać zdjęcia według ilości opłaconego pakietu. Macie 14 dni na wybór zdjęć. Gotowe zdjęcia w wersji elektronicznej wysyłam w ciągu 14 dni od momentu wyboru zdjęć, a w przypadku wyboru dodatkowych ujęć w ciągu 14 dni od zaksięgowania wpłaty na koncie.
Pakiet sesji wybieracie w momencie rezerwacji terminu. Jednakże jeśli po otrzymaniu ujęć do wyboru stwierdzicie, że chcielibyście zmienić pakiet na wyższy, to istnieje taka możliwość i możecie to zrobić przed wysłaniem mi wybranych przez Was ujęć.

– Otrzymujecie zdjęcia po obróbce. Nie oddaję surowych plików.

Jeśli  masz jakieś pytania, wątpliwości, a może  coś jest dla Ciebie niejasne… Napisz wiadomość do mnie, a ja chętnie odpowiem na Twoje pytania 🙂