Wieczory Panieńskie to zdecydowanie jedne z moich ulubionych imprez. Zawsze jest tam tyle pozytywnej kobiecej energii! Nie ma Panieńskiego, z którego nie wracałabym z uśmiechem na twarzy. Z przyjemnością więc uwiecznię na zdjęciach Waszą piękną przyjaźć, a zdjęcia staną się pięknym prezentem nie tylko dla przyszłej Panny Młodej, ale też i dla całej Waszej kobiecej ekipy!

Przykładowe sesje z Wieczorów Panieńskich możesz obejrzeć poniżej.

CENNIK SESJI PODCZAS WIECZORU PANIEŃSKIEGO

PAKIET MINI

– Cena sesji 590 zł

– Czas trwania sesji: 35 min

– 10 obrobionych ujęć wysłanych w formie linku do galerii internetowej

– Cena dodatkowego ujęcia w wersji elektronicznej: 39,90 zł

– W cenę sesji wliczony dojazd na sesję na terenie Wyszkowa i okolic do 30 km. Powyżej tej odległości dojazd jest dodatkowo płatny 4,50 zł za 1 km (liczone w jedną stronę).

PAKIET STANDARD

– Cena sesji : 790 zł

– Czas trwania sesji:  1 h

– 20 obrobionych ujęć wysłanych w formie linku do galerii internetowej

– Cena dodatkowego ujęcia w wersji elektronicznej: 34,90 zł

– W cenę sesji wliczony dojazd na sesję na terenie Wyszkowa i okolic do 30 km. Powyżej tej odległości dojazd jest dodatkowo płatny 4,50 zł za 1 km (liczone w jedną stronę).

PAKIET PREMIUM

– Cena sesji: 1490 zł

– Czas trwania sesji: 1,5 h – 2 h

– 60 obrobionych ujęć wysłanych w formie linku do galerii internetowej

– 30 odbitek w formacie 15×23 drukowanych na papierze jedwabistym zapakowanych w kartonowe pudełeczko i wysłanych do paczkomatu

– Cena dodatkowego ujęcia w wersji elektronicznej: 29,90 zł

 

– W cenę sesji wliczony dojazd na sesję na terenie Wyszkowa i okolic do 30 km. Powyżej tej odległości dojazd jest dodatkowo płatny 4,50 zł za 1 km (liczone w jedną stronę).

Cena sesji zawiera:

– Umiejętności i doświadczenie fotografa
– Czas na obsługę klienta
– Czas pracy podczas sesji zdjęciowej oraz po sesji podczas selekcji oraz obróbki zdjęć
– Opłatę za galerię internetową, za pośrednictwem której zostaną wysłane pliki w wersji elektronicznej
– Dojazd na sesję na terenie Wyszkowa i okolic do 30 km
– Wydruk fotoproduktów, pakowanie oraz ich wysyłkę do paczkomatu
– Koszty prowadzenia firmy oraz podatek

REZERWACJA TERMINU SESJI

Rezerwacja terminu następuje po akceptacji regulaminu sesji oraz po wpłacie zadatku w kwocie 190 zł przelewem na konto. Jeśli chcecie umówić się na sesję, to napisz proszę wiadomość przez formularz kontaktowy. W wiadomości daj mi znać, w jakim terminie i w jakiej miejscowości odbędzie się Wasza impreza. Wtedy ustalimy wszystkie szczegóły.

DODATKOWE INFORMACJE / REGULAMIN USŁUGI

– Dojeżdżam na sesję maksymalnie do 90 km od Wyszkowa. W cenę sesji zawarty jest dojazd do 30 km od Wyszkowa, powyżej tej odległości dojazd jest dodatkowo płatny 4,50 zł za 1 km. 

– Odbitki w pakiecie Premium drukowane będą z białą rameczką i wysyłam je do wybranego przez Was paczkomatu w ciągu około 20 dni od dnia wysłania Wam zdjęć w wersji elektronicznej. Nie ponoszę  natomiast odpowiedzialności za fotoprodukty drukowane przez Was w przypadkowych labach, gdzie odwzorowanie kolorów może być na bardzo niskim poziomie.

– Jeśli będzie możliwość wykonania zdjęć w plenerze, to najczęściej umawiam się z Wami w
godzinach zachodu słońca, bo wtedy jest najkorzystniejsze światło do zdjęć.
Natomiast jeśli zapowiada się pochmurny, deszczowy dzień i raczej będziemy robić zdjęcia
wyłącznie w pomieszczeniu, to możemy też umówić się nieco wcześniej.

– Rezerwując termin na sesję oświadczacie, że zapoznałyście się z moim portfolio, akceptujecie styl mojej pracy, sposób kadrowania, pracy ze światłem, obróbkę. Obróbka zdjęć wykonywana jest w Lightroomie. Nie wykonuję obróbki zdjęć w Photoshopie, a co za tym idzie nie wyszczuplam sylwetki, nie modyfikuję kształtu twarzy, nie przeklejam/wycinam części kadru. Jeśli chodzi o modyfikacje wyglądu, to wykonuję wyłącznie delikatne zmiany takie jak: usunięcie mocniej widocznych wyprysków, siniaków, skaleczeń.  Zobowiązujecie się również nie ingerować w obróbkę fotografii (np. poprzez nakładanie na nie filtrów), a w przypadku publikacji zdjęć w internecie zobowiązujecie się podpisywać autora.

– Efekt końcowy zdjęć zależy w dużej mierze od warunków zastanych: kolorystyki wnętrz, dostępu do światła naturalnego, od ilości światła, od kolorystki Waszych ubrań, od pogody, od atmosfery panującej na Waszej imprezie.

– Płatność za sesję następuje w dwóch częściach: bezzwrotny zadatek w kwocie 190 zł płatny jest przelewem na konto, zaś pozostała część płatna jest do dnia sesji przelewem lub w dniu sesji gotówką.

– Zdjęcia po wstępnej selekcji oraz wstępnej obróbce wysyłam na podanego przez Was mejla za pośrednictwem platformy Mafelo w ciągu maksymalnie 20 dni od dnia sesji i jej opłacenia. Tam należy wybrać zdjęcia według ilości opłaconego pakietu. Macie 14 dni na wybór zdjęć. Gotowe zdjęcia w wersji elektronicznej wysyłam w ciągu 14 dni od momentu wyboru zdjęć, a w przypadku wyboru dodatkowych ujęć w ciągu 14 dni od zaksięgowania wpłaty na koncie.  Otrzymujecie zdjęcia po obróbce. Nie oddaję surowych plików.

-Pakiet sesji wybieracie w momencie rezerwacji terminu. Potem zmiana pakietu nie jest możliwa. Istnieje natomiast możliwość dokupienia dokupienia dodatkowych 30 min sesji (i dodatkowych 10 ujęć) w cenie 400 zł.

Jeśli  macie jakieś pytania, wątpliwości, a może  coś jest dla Was niejasne… Napisz wiadomość do mnie, a ja chętnie odpowiem na Wasze pytania 🙂

Jeśli jesteście jeszcze na etapie poszukiwań miejsca na Wieczór Panieński, to zachęcam do zajrzenia do mojego wpisu.