Sesja narzeczeńska w mieście – Warszawa

JAKIE MIEJSCE WYBRAĆ NA SESJĘ NARZECZEŃSKĄ

Gdy umawiam się na sesję z moimi parami, to wybór najczęściej pada na miejsca wśród natury – takie jak łąki, lasy, wrzosowiska, ogrody botaniczne, okolice rzek i jezior. I nie ukrywam, że i ja sama zawsze najbardziej lubiłam takie miejsca i dość sceptycznie podchodziłam do sesji miejskich… aż do momentu wykonania tej sesji narzeczeńskiej, którą zrobiliśmy w okolicach Pałacu Kultury w Warszawie…i gdy tylko obejrzałam w domu wykonane zdjęcia, to zdecydowanie przekonałam się do sesji wykonywanych w mieście!

MIEJSKA SESJA NARZECZEŃSKA – CZY TO DOBRY POMYSŁ?

Jeśli jesteście otwartymi, pełnymi energii ludźmi, których nie krępuje to, że wokół dużo się dzieje, że jeżdżą samochody, że spacerują wokół inni ludzi… to jestem zdecydowanie na TAK ! Taka sesja w centrum miasta ma swój niepowtarzalny klimat. Jest w niej nutka szaleństwa, swobody i ogrom energii! Ja osobiście zakochałam się w tym miejskim klimacie!

SESJA PRZY PAŁACU KULTURY I W MC'DONALDZIE

Podczas takiej miejskiej sesji możemy działać w różnych miejscach w Warszawie – w zależności od tego, jaki styl podoba się Wam najbardziej. Możemy umówić się w na przykład w okolicach Starego Miasta, albo na warszawskiej Pradze. Ta sesja natomiast wykonana została w okolicach Pałacu Kultury, Teatru Kwadrat oraz Mc’Donalada.