W dzisiejszym świecie ciężko zbudować markę osobistą bez pokazywania samego siebie. Odbiorcy chcą widzieć, kto stoi za daną usługą, produktem, firmą. Chcą widzieć Ciebie. To jak wyglądasz, kim jesteś, co tworzysz, jak pracujesz – wszystko to możemy zrealizować podczas sesji wizerunkowej.

Sesje wizerunkowe wykonuje w duchu lifestyle. Nie umówisz się ze mną za sztywną sesją na szarym tle. Za to postaram się na fotografiach uwiecznić to, jaką jesteś osobą – tak by Twoi odbiorcy zaczęli się identyfikować z Tobą i Twoją marką.

Chętnie wysłucham, jakie są Twoje oczekiwania, na jakich ujęciach Ci zależy, co chcesz pokazać i jaki cel dzięki tym fotografiom chcesz osiągnąć. Sesję możemy wykonać w plenerze, w Twoim domu, w biurze, w Twojej firmie lub w wynajętym studio – wszystko zależy od Twojej wizji i od Twoich potrzeb.

CENNIK SESJI WIZERUNKOWEJ

PAKIET MINI

– Cena sesji 590 zł

– Czas trwania sesji: około 40 min

– 8 obrobionych ujęć wysłanych w formie linku do galerii internetowej

– Cena dodatkowego ujęcia w wersji elektronicznej: 39,90 zł

– W cenę sesji wliczony dojazd na sesję na terenie Wyszkowa i okolic do 30 km. Powyżej tej odległości dojazd jest dodatkowo płatny 4,50 zł za 1 km (liczone w jedną stronę)

PAKIET STANDARD

– Cena sesji : 890 zł

– Czas trwania sesji: około 1 do 1,5 h

– 20 obrobionych ujęć wysłanych w formie linku do galerii internetowej

– Cena dodatkowego ujęcia w wersji elektronicznej: 34,90 zł

– W cenę sesji wliczony dojazd na sesję na terenie Wyszkowa i okolic do 30 km. Powyżej tej odległości dojazd jest dodatkowo płatny 4,50 zł za 1 km (liczone w jedną stronę).

PAKIET PREMIUM

– Cena sesji: 1290 zł

– Czas trwania sesji: około 1,5 do 2 h

– 35 obrobionych ujęć wysłanych w formie linku do galerii internetowej

– około 15 sekundowa zmontowana rolka z backstage sesji

– Cena dodatkowego ujęcia w wersji elektronicznej: 29,90 zł

– W cenę sesji wliczony dojazd na sesję na terenie Wyszkowa i okolic do 30 km. Powyżej tej odległości dojazd jest dodatkowo płatny 4,50 zł za 1 km (liczone w jedną stronę).

Cena sesji zawiera:

– Umiejętności i doświadczenie fotografa
– Czas na obsługę klienta
– Czas pracy podczas sesji zdjęciowej oraz po sesji podczas selekcji oraz obróbki zdjęć
– Opłatę za galerię internetową, za pośrednictwem której zostaną wysłane pliki w wersji elektronicznej
– Dojazd na sesję na terenie Wyszkowa i okolic do 30 km
– Koszty prowadzenia firmy oraz podatek

REZERWACJA TERMINU SESJI

Rezerwacja terminu następuje po akceptacji regulaminu sesji oraz po wpłacie zadatku w kwocie 100 zł przelewem na konto. Jeśli chcesz umówić się na sesję, to napisz proszę wiadomość przez formularz kontaktowy. 

– Sesje zdjęciowe wykonuję w plenerze, w  domach i mieszkaniach oraz w wynajętych apartamentach, w studio, biurze itd. Działam wyłącznie przy świetle naturalnym, więc sesje studio /w apartamentach wykonuję w ciągu dnia (od około 10:00 do 14:00) – w zależności od pory roku, zaś sesje plenerowe w godzinach zachodu słońca.

– Sesje poza sezonem (od listopada do końca kwietnia) wykonuję w dni robocze oraz w soboty. Zaś w sezonie (od maja do końca września) głównie w ciągu tygodnia (we wtorki, środy oraz czwartki), sporadycznie – jeśli nie mam w weekend reportażu, to również w soboty – jednak ich ilość w sezonie jest mocno ograniczona.

– Sesje wykonuję głównie w Wyszkowie oraz w Warszawie. Dojeżdżam na sesję maksymalnie do 100 km od Wyszkowa. W cenę sesji zawarty jest dojazd do 30 km od Wyszkowa, powyżej tej odległości dojazd jest dodatkowo płatny 4,50 zł za 1 km. Opłata za wynajęcie apartamentu do sesji lub za wstęp w płatne miejsce sesji jest po Waszej stronie.

– Płatność za sesję następuje w dwóch częściach: zadatek w kwocie 100 zł płatny jest przelewem na konto, zaś pozostała część płatna jest do dnia sesji przelewem lub w dniu sesji gotówką.

– Zdjęcia po wstępnej selekcji oraz wstępnej obróbce wysyłam Wam na mejla za pośrednictwem platformy Mafelo w ciągu 20 dni od dnia sesji i jej opłacenia. Tam należy wybrać zdjęcia według ilości opłaconego pakietu. Macie 14 dni na wybór zdjęć. Gotowe zdjęcia w wersji elektronicznej wysyłam w ciągu 14 dni od momentu wyboru zdjęć, a w przypadku wyboru dodatkowych ujęć w ciągu 14 dni od zaksięgowania wpłaty na koncie.
Pakiet sesji wybieracie w momencie rezerwacji terminu. Nie ma możliwości późniejszej zmiany pakietu.

– Otrzymujecie zdjęcia po obróbce. Nie oddaję surowych plików.

Przykładową sesję wizerunkową możesz obejrzeć poniżej.