Kobieca sesja wizerunkowa – Warszawa

NATURALNA SESJA WIZERUNKOWA WARSZAWA

Jeszcze do niedawna popularny był głównie jeden typ zdjęć wizerunkowych – których efektem były fotografie portretowe, wykonane na jednolitym tle – najczęściej szarym lub białym, gdzie modelka lub model mieli za zadanie po prostu stać i patrzeć w obiektyw.


Wraz z rozwojem mediów społecznościowych te trendy zaczęły się coraz mocniej zmieniać. Już nie przyciągają naszej uwagi ,,sztywne, mocno wypozowane zdjęcia”. Chcemy na fotografiach widzieć człowieka, jego pasję. Zdjęcia wizerunkowe nie mają więc już tylko na celu pokazania, jak ktoś wygląda. Mają pokazać też, jaki ktoś jest, co jest jego pasją. Mają oswajać odbiorcę z wizerunkiem całej firmy, nawet jeśli to tylko działalność jednoosobowa. Nikt nie zaprzeczy przecież, że woli kupować produkty lub usługi od człowieka, którego już w jakiś sposób poznał, chociażby tylko przez Internet, niż od firmy, za którą stoi tylko logo i o której nie wie zbyt wiele.

SESJA WIZERUNKOWA FOTOGRAFA

Zrobić sesję wizerunkową dla drugiego fotografa – to wcale nie łatwe zadanie. Chyba, że spotyka się taką osobę jak Klaudia – ciepłą, serdeczną i taką, która wie, na czym jej zależy. Przed jej sesją wizerunkową omówiłyśmy po krótce oczekiwania co do efektów sesji, Klaudia stworzyła też tablicę inspiracji z Pinteresta, żeby w łatwiejszy sposób przekazać mi, o jaki efekt końcowy jej chodzi. Pod ten cel wybrała konkretne stylizacje i dodatki. Dzięki czemu nasza praca na sesji szła stosunkowo sprawnie. Oczywiście pomijając ten czas na małe babskie pogaduszki, bo wiecie jak to bywa…gdy jedna fotografka spotyka się z drugą. Gdyby nie ograniczał nas czas wynajmu studia, to chętnie spędziłabym z Klaudią na rozmowie kolejne godziny!

OFERTA I CENNIK SESJI WIZERUNKOWEJ I BIZNESOWEJ