Ślub i wesele w plenerze – Warszawa

ŚLUB CYWILNY W PLENERZE POD WARSZAWĄ

Ślub cywilny wcale nie musi odbywać się w Urzędzie Stanu Cywilnego, tudzież w innym budynku. Taka uroczystość może odbyć się również w plenerze. I właśnie na taki piękny plenerowy ślub zdecydowała się moja cudowna Para Młoda. Nie szukali jednak odległych miejsc i ślub zorganizowali we własnym ogrodzie w pobliżu jeziorka. Gdy jeszcze pisałam z Magdą o przebiegu uroczystości, i gdy dowiedziałam się, jakie mają plany, to byłam zachwycona. Wiedziałam od samego początku, że będzie to przepiękna uroczystość.

WESELE W OGRODZIE

Wesele również nie odbyło się w żadnej z sal, a w namiocie na podwórku Pary Młodej. Przyjęcie weselne organizowali głównie sami (z pomocą najbliższych osób). Z namiotu weselnego rozpościerał się piękny widok na jeziorko tuż obok domu. I za każdym razem, gdy jestem na takich kameralnych przyjęciach, to zauważam, że wszyscy goście czują się bardzo swobodnie, każdy z każdym rozmawia, wszystko toczy się bez niepotrzebnego pośpiechu. Każdy ma czas, by pobyć z Parą Młodą i świętować ten piękny dzień. Bez dwóch zdań, małe przyjęcia są tak samo piękne i pełne emocji, jak duże wesela w wystawnych salach.
Ważne po prostu, by przy organizacji ślubu nie robić tego, co wypada, a to co podpowiada serce… a wtedy wszystko jest najpiękniej!

SESJA ŚLUBNA NAD JEZIORKIEM

Jako że całe przyjęcie było w stylu slow, to tym bardziej nie mogło nam zabraknąć czasu na krótką sesję ślubną. Wykonaliśmy ją nad jeziorkiem i na łące tuż za domem Magdy i Piotrka. Sesja zajęła nam dosłownie ze 20 minut, a powstało w tym czasie ogrom pięknych zdjęć o zachodzie słońca.