Czy w życiu może być coś ważniejszego niż Rodzina? Czy może być coś cenniejszego niż relacje i wspólnie spędzany czas?

A sesja zdjęciowa jest niczym innym niż właśnie zatrzymaniem się na chwile. Jest docenieniem tych ukochanych osób, które codziennie mamy obok siebie, które są zawsze przy nas. Sesja to czas dla Was i czas, który dajecie dzieciom. Bez myślenia o pracy, o kłopotach, o trudach dnia codziennego. Tylko Wy i Wasze dzieci. I ja, gdzieś obok, by uwiecznić to, co w Waszej relacji naturalne i piękne. Tak byście mieli pamiątkę na całe życie. I dla siebie. I dla swoich dzieciaków.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wygląda sesja rodzinna domowa, to zapraszam Cię na mojego bloga.

Natomiast jeśli chcesz poznać kilka wskazówek dotyczących przygotowania się do sesji rodzinnej w plenerze, to zachęcam Cię do przeczytania poniższego wpisu.

Zachęcam Ci też do zajrzenia do wpisu o tym, czego nie warto robić na sesji z dziećmi.

CENNIK SESJI RODZINNEJ

PAKIET MINI

– Cena sesji 590 zł

– Czas trwania sesji: około 30- 45 min

– 10 obrobionych ujęć wysłanych w formie linku do galerii internetowej

– Cena dodatkowego ujęcia w wersji elektronicznej: 39,90 zł

– W cenę sesji wliczony dojazd na sesję na terenie Wyszkowa i okolic do 30 km. Powyżej tej odległości dojazd jest dodatkowo płatny 4,50 zł za 1 km (liczone w jedną stronę).

PAKIET STANDARD

– Cena sesji : 890 zł

– Czas trwania sesji: około 1h

– 25 obrobionych ujęć wysłanych w formie linku do galerii internetowej

– 25 odbitek w formacie 15×23 drukowanych na papierze jedwabistym

– Drewniane pudełko na odbitki

– Wysyłka wydruków do paczkomatu

– Cena dodatkowego ujęcia w wersji elektronicznej i drukowanej: 34,90 zł

– W cenę sesji wliczony dojazd na sesję na terenie Wyszkowa i okolic do 30 km. Powyżej tej odległości dojazd jest dodatkowo płatny 4,50 zł za 1 km (liczone w jedną stronę).

PAKIET PREMIUM

– Cena sesji: 1590 zł

– Czas trwania sesji: około 1,5 h

– 40 obrobionych ujęć wysłanych w formie linku do galerii internetowej

– 25 odbitek w formacie 15×23 drukowanych na papierze jedwabistym

– Płócienna teczka ze wstążką

– Piękny fotoalbum o wartości 500 zł: w formacie 25×25 z 10 grubymi, sztywnymi kartami, z materiałową okładką i grawerem

– Wysyłka wydruków i albumu do paczkomatu

– Cena dodatkowego ujęcia w wersji elektronicznej: 29,90 zł

– W cenę sesji wliczony dojazd na sesję na terenie Wyszkowa i okolic do 30 km. Powyżej tej odległości dojazd jest dodatkowo płatny 4,50 zł za 1 km (liczone w jedną stronę).

REPORTAŻ Z DNIA WASZEGO ŻYCIA

A może marzy się Wam coś więcej niż sesja. Coś, co pokaże część Waszej prawdziwej codzienności. Waszych rytuałów, Waszego dnia. Bez pozowania. Bez udawania. Tylko WY i Wasze ŻYCIE. Jeśli tak, to przychodzę do Was z propozycją reportażu rodzinnego – podczas którego możemy stworzyć autentyczną, wywołującą za każdym razem ogromne emocje pamiątkę na długie lata!

Cena sesji zawiera:

– Umiejętności i doświadczenie fotografa
– Czas na obsługę klienta
– Czas pracy podczas sesji zdjęciowej oraz po sesji podczas selekcji oraz obróbki zdjęć
– Opłatę za galerię internetową, za pośrednictwem której zostaną wysłane pliki w wersji elektronicznej
– Dojazd na sesję na terenie Wyszkowa i okolic do 30 km
– Wydruk fotoproduktów, pakowanie oraz ich wysyłkę do paczkomatu
– Koszty prowadzenia firmy oraz podatek

Zapraszam Cię do zakładki portfolio, gdzie możesz  obejrzeć przykładowe sesje rodzinne.

REZERWACJA TERMINU SESJI

Rezerwacja terminu następuje po akceptacji regulaminu sesji oraz po wpłacie zadatku w kwocie 100 zł przelewem na konto. Jeśli chcesz umówić się na sesję, to napisz proszę wiadomość przez formularz kontaktowy. W wiadomości daj mi znać, skąd jesteście i jaki rodzaj sesji Was  interesuje: domowa, plenerowa, czy może w wynajętym apartamencie. Wtedy ustalimy wszystkie szczegóły.

DODATKOWE INFORMACJE

– Sesje zdjęciowe wykonuję w plenerze, w Waszych domach i mieszkaniach oraz w wynajętych apartamentach. Działam wyłącznie przy świetle naturalnym, więc sesje domowe/w apartamentach wykonuję w ciągu dnia (od około 10:00 do 14:00) – w zależności od pory roku, zaś sesje plenerowe w godzinach zachodu słońca.

– Sesje poza sezonem (od listopada do końca kwietnia) wykonuję w dni robocze oraz w soboty. Zaś w sezonie (od maja do końca września) głównie w ciągu tygodnia (we wtorki, środy oraz czwartki), sporadycznie – jeśli nie mam w weekend reportażu, to również w soboty – jednak ich ilość w sezonie jest mocno ograniczona.

– Sesje wykonuję głównie w Wyszkowie oraz w Warszawie. Dojeżdżam na sesję maksymalnie do 100 km od Wyszkowa. W cenę sesji zawarty jest dojazd do 30 km od Wyszkowa, powyżej tej odległości dojazd jest dodatkowo płatny 4,50 zł za 1 km. Opłata za wynajęcie apartamentu do sesji lub za wstęp w płatne miejsce sesji jest po Waszej stronie.

– Odbitki i fotoalbumy wysyłam do wybranego przez Was paczkomatu.

– Płatność za sesję następuje w dwóch częściach: zadatek w kwocie 100 zł płatny jest przelewem na konto, zaś pozostała część płatna jest do dnia sesji przelewem lub w dniu sesji gotówką.

– Zdjęcia po wstępnej selekcji oraz wstępnej obróbce wysyłam Wam na mejla za pośrednictwem platformy Mafelo w ciągu 20 dni od dnia sesji i jej opłacenia. Tam należy wybrać zdjęcia według ilości opłaconego pakietu. Macie 14 dni na wybór zdjęć. Gotowe zdjęcia w wersji elektronicznej wysyłam w ciągu 14 dni od momentu wyboru zdjęć, a w przypadku wyboru dodatkowych ujęć w ciągu 14 dni od zaksięgowania wpłaty na koncie.
Pakiet sesji wybieracie w momencie rezerwacji terminu. Jednakże jeśli po otrzymaniu ujęć do wyboru stwierdzicie, że chcielibyście zmienić pakiet na wyższy, to istnieje taka możliwość i możecie to zrobić przed wysłaniem mi wybranych przez Was ujęć.

– Otrzymujecie zdjęcia po obróbce. Nie oddaję surowych plików.

Jeśli  masz jakieś pytania, wątpliwości, a może  coś jest dla Ciebie niejasne… Napisz wiadomość do mnie, a ja chętnie odpowiem na Twoje pytania 🙂