Zdjęcia z przygotowań do Chrztu Świętego – Fotograf na Chrzest Kobyłka

Czasem dostaję zapytania, czy jest możliwość, żebym wykonała reportaż z Chrztu Świętego ale bez przygotowań. Często pytanie to wynika z obaw rodziców, czy w ogóle podczas przygotowań mogą powstać jakieś ciekawe ujęcia. Będzie przecież tak niewiele czasu. Dziecko może nie mieć nastroju. Może za dużo się dziać. A może i dom lub mieszkanie jest nieodpowiednie do zdjęć?

Owszem. Efekt końcowy zależy od wielu czynników, w tym: od dostępu do światła dziennego, od kolorystyki wnętrz, od nastroju dziecka, od Waszego nastawienia… Ale prawda jest też taka, że jeszcze nie wyszłam z przygotowań bez karty zapełnionej pięknymi, rodzinnymi fotografiami. Raz jest ich nieco mniej, raz jest ich więcej – ale zawsze wzruszają. Zawsze pokazują piękne relacje między Wami, a Waszym maleństwem. Zawsze pięknych ujęć jest ich więcej niż się spodziewacie.


Poniżej część kadrów z przygotowań do Chrztu przesłodkiego Gucia. Niech one będą odpowiedzią na pytanie, czy warto robić zdjęcia podczas przygotowań. Bo fotografie zawsze powiedzą więcej niż słowa.