Zdjęcia z przygotowań, ślubu oraz wesela Ani i Huberta | Fotograf Ostrów Mazowiecka

ZDJĘCIA Z PRZYGOTOWAŃ DO ŚLUBU PANNY MŁODEJ I PANA MŁODEGO

Przygotowania ślubne to zdecydowanie jeden z moich ulubionych momentów tego dnia. Są Pary, które chcą zrezygnować z fotografowania przygotowań, bo uznają to za zbędny element…Ja jednak jestem zdania, że to jest wstęp do Waszej historii. Początek tego pięknego dnia. To prawda, może czasem dzieje się wtedy wszystko dość szybko. Towarzyszy Wam też trochę stresu. Boicie się, czy ze wszystkim zdążycie. Ale to wszystko przeplata się z ekscytacją i wieloma pięknymi emocjami. A ja nie jestem tam z Wami, by ,,zabierać” Wam czas. Ustawiać Was. Kreować rzeczywistość. Jestem tam z Wami, by sfotografować to, co się dzieje. Wyszukuję momenty. Tworzę dla Was fotograficzną historię, bo wiem, że przez te wszystkie emocje nie będziecie wszystkiego pamiętać. A dzięki tym zdjęciom będziecie zawsze mogli powrócić do tych wyjątkowych chwil.

Przygotowania to też czas na kilka Waszych portretów. Potem rzadko jest już ku temu okazja. Porterty Panny Młodej i Pana Młodego, to dla mnie taki must have. Kilka minut. A macie pamiątkę na całe życie.

O piękną suknię ślubną zadbał salon Lilis. Biżuteria Panny Młodej została zakupiona w sklepie ,,A Dream Twig”, natomiast obrączki w salonie ,,Jubiler Składanek”. O makijaż Ani zadbała Paulina Misiak Make Up, natomiast o fryzurę: MK Afrodyta.

CEREMONIA ŚLUBNA W KOŚCIELE

Msza Święta to najbardziej podniosły i zarazem najważniejszy moment tego dnia. To najważniejsze spojrzenie w oczy, najważniejsze TAK, które wypowiadacie sobie w obecności Boga i wszystkich zebranych gości. To sedno oraz istota tego dnia.

Uwielbiam obserwować to, jak wtedy czule na siebie patrzycie. Jak z Waszych twarzy schodzi cały stres. Jaki ogrom szczęścia pojawia się w Waszych oczach i sercach. To zawsze jest tak niezwykłe. Tak budujące. Śluby to zdecydowanie najbardziej emocjonujące wydarzenia, jakie jest mi dane fotografować.

Przepiękna ceremonia ślubna Ani i Huberta odbyła się w Kościele WNMP w Ostrowi Mazowieckiej. A do ołtarza Parę Młodą eskortował mały ochroniarz! Tak tak, dobrze czytacie – zresztą zobaczcie sami 😀

ZDJĘCIA Z WESELA

Wyczekany przez wszystkich element tego niezwykłego dnia – przyjęcie weselne – odbyło się w Maciejowej Chacie w Starym Lubiejewie. Nie ma co ukrywać, że podczas wesela działo się dużo i parkiet cały czas był pełen. Co z pewnością było zasługą gości weselnych, którzy całymi sobą świętowali zaślubiny Ani i Huberta… Ale swój niemały udział miał w tym też Zespół POWER. Ich energia udzielała się bowiem chyba każdemu, kto był na sali! A nogi same się rwały do tańca… i tym starszym i tym młodszym.

Zabawę gościom umilał też dodatkowo drink bar ,,Znani barmani”, do którego praktycznie cały czas ustawiała się kolejka. Dlatego, jeśli jakaś Para Młoda pyta mnie, czy warto zainwestować na weselu w jakieś dodatkowe atrakcje, to choć jestem minimalistką w tych kwestiach, to dobry drink bar zawsze jest fajnym pomysłem i ryzyko, że goście nie będą z takiej atrakcji korzystać jest praktycznie zerowe 😀

Podczas wesela udało się nam zrobić także mini sesję w plenerze, chwilę przed zmrokiem – zajęła nam naprawdę niewiele czasu, a efekty wyszły jak zawsze piękne! Był też oczywiście moment na zdjęcia gości z Parą Młodą przy pięknej, kwiatowej ściance za ich stołem oraz chwila na zdjęcia z zimnymi ogniami w plenerze.

Jednak nie było to moje ostatnie sesyjne spotkanie z moją parą młodą. Niedługo po weselu spotkaliśmy się jeszcze… w Rzymie, gdzie stworzyliśmy ogrom pięknych ślubnych zdjęć. Zresztą zobaczcie sami!