SESJA ZAKOCHANYCH

O miłości można pisać wiele. Ale każdy człowiek jest inny. I każda relacja jest niepowtarzalna i wyjątkowa. Jest ogromnym darem, który każdego dnia trzeba pielęgnować. I czasem warto choć na chwilę zatrzymać się, spojrzeć ukochanej osobie w oczy, przytulić, chwycić za dłoń i pobyć razem. Tak po prostu.

Jeśli tylko chcecie, to mogę spędzić z Wami kilka chwil. I uwiecznić na fotografiach to, co w Waszej relacji najpiękniejsze.

SESJA ŚLUBNA

Dzień ślubu może być najpiękniejszym momentem w życiu. To wtedy mówicie sobie to najważniejsze TAK na całe życie. Towarzyszy temu ogrom emocji, pięknych uczuć i tego szczęścia, że już zawsze możecie iść razem przez życie.

Jeśli jeszcze raz chcecie założyć swoje ślubne stroje. I spędzić wspólnie czas spoglądając sobie w oczy i spacerując za rękę tak, jakby cały świat wokół nie istniał, to spotkajmy się na sesji i stwórzmy piękne kadry, pełne Waszej miłości.

SESJA RODZINNA

Nie ma w życiu nic cenniejszego niż Rodzina. I choć czasem codzienność może okazać się przytłaczająca, to koniec końców zawsze okazuje się, że to właśnie ona jest najpiękniejsza. Te chwile pełne biegających po domu dziecięcych nóżek, porannego gwaru, wspólnych śniadań, popołudniowych spacerów i wieczornych przytulasów. Te wspólne rodzinne dni, pełne Waszych drobnych gestów pełnych miłości. Czułych spojrzeń, pocałunków w to małe niewinne czółko i w najsłodsze na świecie stópki.

I w tym całym codziennym biegu czasem tak trudno się zatrzymać. I dostrzec niezwykłość i piękno Waszej relacji z dziećmi. Dlatego mogę pomóc Wam zatrzymać na fotografiach to, co w Waszym rodzinnym życiu najważniejsze.

SESJA CIĄŻOWA

Oczekiwanie na narodziny dziecka to zdecydowanie niepowtarzalny czas w Waszym życiu. Trochę taka podróż w nieznane. Początek najtrudniejszego, ale i najpiękniejszego życiowego wyzwania. Początek jeszcze większej i jeszcze pełniejszej miłości w Waszym życiu.

I już za chwilę, gdy na świecie pojawi się Wasze wyczekane maleństwo, cudownie będzie wspólnie wracać do tych chwil, które mimo że trwały kilka miesięcy, to minęły tak szybko.

mąż całuje żonę w ciąży w policzek

SESJA NOWORODKOWA

Chociaż te dziewięć miesięcy ciąży wydaje się takim długim czasem… To nagle po porodzie zaczyna on biec zupełnie innym rytmem. Dni mijają niepostrzeżenie. Każdy dzień to nauka siebie nawzajem. Wszystko jest takie nowe, takie niepowtarzalne. A ciebie ogarnia ogrom miłości do nowo narodzonego maleńkiego człowieka. I nim się zdążysz obejrzeć, to maleństwo zmienia się w dużego rezolutnego dzieciaczka, który chce odkrywać świat. Którego wszędzie jest pełno. Który chce widzieć i wiedzieć coraz więcej.

I wtedy, ze wzruszeniem, możecie razem wrócić do początków, do tych pierwszych chwil razem, zapisanych na fotografiach. I za każdym razem zachwycać się tym pięknym czasem na nowo, bo to właśnie wtedy zaczęła się Wasza najpiękniejsza relacja i życiowa najcudowniejsza wspólna przygoda.

SESJA KOBIECA


Może nie zawsze jest Ci łatwo to dostrzec. Może czasem o tym zapominasz. Może umyka Ci to gdzieś w tej szarej codzienności, w tym całym pędzie życia… Ale prawda jest taka, że jesteś cudowną i wyjątkową kobietą. Niezależnie od tego ile masz lat, niezależnie od tego jaką masz figurę, i niezależnie od tego czym się na co dzień zajmujesz. Każda z nas jest niepowtarzalna. Każda z nas jest piękna. I właśnie to chcę Ci pokazać poprzez fotografie. Chcę byś spojrzała na siebie z miłością i wdzięcznością za to, jaka jesteś.

SESJA WIZERUNKOWA

zdjęcie biznesowe przy laptopie z telefonem w ręku


Prowadzisz dużą firmę, a może niewielką jednoosobową działalność? Sesja wizerunkowo-biznesowa, to świetny sposób, by pokazać potencjalnym klientom, kim jesteś, czym się zajmujesz, co jest Twoją pasją. Zdjęcia z takiej sesji pomogą Ci dotrzeć do wymarzonego klienta, łatwiej nawiązać relacje z odbiorcami i podjąć wymarzone współprace.